Matege Makina San. Tic. A.Ş

Hidrolik Silindir ve ÜniteTasarımları

Hidrolik Silindir  ve ÜniteTasarımları

Kısa Bilgi


Ünite ve silindir imalatı tamamen müşterinin isteğine özel olmakla beraber, farklı tiplerde silindir ve ünite üretimlerimiz müşteri memnuniyetine dayalı olmak koşulu ile 3 yıldır devam etmektedir. Tasarım, imalat, bakım ve revizyon işlemlerinde; ihtiyacınız olduğu her aşamada destekçiniz oluyoruz.


Hidrolik Silindir ve ÜniteTasarımları


Hidrolik sistemler günümüzde oldukça yaygın şekilde karşımıza çıkan, basınçlı akışkanın enerjisinin mekanik enerjiye çevirilmesini sağlayan sistemlerdir. Hem sabit hem hareketli uygulamalarda kullanılabilmesi ve büyük kuvvetler üretilmesini mümkün hale getirdiğinden yüksek talep gören sistemlerdir.

Basitçe anlatmak gerekirse; Hidrolik pompa, elektrik motorundan aldığı tahrik ile tankta bulunan yağı emer ve akışkanın yön, debi, basınç gibi parametrelerinin kontrolü ile iş elemanlarının hareketini sağlaması için valflere yönlendirir. Kullanılan iş elemanları hidrolik silindirler ya da hidromotorlar olabilir. Bahsettiğimiz işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan, akışkanın depolama ve iletim gibi görevlerini üstlenen, devre elemanlarının üzerine akuplajının sağlandığı üniteye ise hidrolik güç ünitesi adı verilir.

Firmamız; hidrolik sistem ve hidrolik silindir tasarım – imalatını, hem tecrübeli hem de günden güne gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi asla bırakmayan kadrosu ile İzmir’deki 2 şubesinde aktif olarak sürdürmektedir. Ünite ve silindir imalatı tamamen müşterinin isteğine özel olmakla beraber, farklı tiplerde silindir ve ünite üretimlerimiz müşteri memnuniyetine dayalı olmak koşulu ile 3 yıldır devam etmektedir.
Tasarım, imalat, bakım ve revizyon işlemlerinde; ihtiyacınız olduğu her aşamada destekçiniz oluyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ